• +371 29219953
  • Darbadienās - 10:00-18:00
  • Rīga, Bieķensalas Iela 21
  • info@sportsystems.lv
Menu

Trenažieri - Mobilā Smita mašīna Bodycraft Jones un krosovera opcija ar atsvariem

3,255.00

 

 

Apraksts

Mobilā Smita mašīna Jones un krosovera opcija ar atsvariem

Mobilā Smita mašīna Jones ir revolucionāra dizaina trenažieris, kas izveidots pilnīgi aizstājot tradicionālo Smita mašīnu. Patentētā 3-D tehnoloģija nodrošina kustības virzienu, ne tikai vertikālā virzienā, bet arī horizontālā.
3-D kustību stienis nodrošina gandrīz neierobežotu vingrinājumu apjomu.

Lineārie gultņi – augšējais (horizontālais), apakšējais (horizontālais), un svaru stieņa vadotnes, kopumā 16 dažādi rūpnieciskie gultņi. Augstas cietības, ideālas virsmas vadotnes.
Rāmis: – 5 X 7.6cm, 3mm bieza tērauda caurules. Stieņa āķi ir piestiprināti tieši pie kustīgā bloka, kas ir pievienots gultņiem.
Iekļauts 16 kg metāla svaru stienis ar izturīga plastikāta disku uzlikām.
Drošs stieņa drošinātājs – ar vienkāršu delnas pagriešanu svaru stienis ir novietojams uz āķa. Regulējami papildu drošinātāji papildina pasākuma drošību. Viegla drošinātāju augstuma maiņa līdz 18 dažādām pozīcijām

Pop pin slēdzenes var izmantot  tradicionālo smita vingrinājumu izpildei.

Komplektā: paralēlo bloku (Krossovera) opcija ar 2x90kg atsvariem.

Papildus var iegādāties

  • muguras vertikālā bloka opciju ar 90 kg atsvariem. Cena € 598 (attēlos).

Par trenažiera ražotāju

BodyCraft® zīmols tika izveidots 1994. gadā ar mērķi piedāvāt maksimāli drošus, daudzfunkcionālus, kvalitatīvus un ergonomiskus trenažierus par patērētājiem pieejamām cenām. Šī ražotāja aizraušanās ir radīt interesantus un motivējošus trenažierus, lai palīdzētu jums pilnveidot sevi ar katru treniņu! Bodycraft piedāvā tikai tādus trenažierus, ko viņu darbinieki paši labprāt izmanto savās mājās. BodyCraft nekompromitē kvalitāti, lai uzlabotu cenas – jebkurš no BodyCraft  trenažieriem ir veidots tā, lai tas kalpotu mūžīgi un ražotāja garantijas ir kā pierādījums šo trenažieru augstajai kvalitātei. Daudzi no BodyCraft dizainiem un idejām ir pieņemti kā industrijas standarts un tiek plaši atdarināti, tāpēc BodyCraft idejas ir patentētas un aizsargātas.

BodyCraft mājaslapa – oficiālais ražotājs

bodycraft Smita mašīna Bodycraft F 410

Bodycraft, body craft, mobīlā smita mašīna

 

Papildu informācija

Svars 207 kg
Izmēri 107 × 138 × 211 cm
Ražotājs

Body Craft

Saistītie produkti