Labdien mūsu e-veikalā! Mēs vēlamies, lai Jūs zināt – cenas mūsu trenažieru veikalā nav akmenī cirstas. Ja Jums ir vēlme iegādāties tehniku, un tikai cena no šī soļa Jūs attur, tad atnāciet ciemos vai piezvaniet, mēs centīsimies rast kompromisu starp Jūsu vēlmēm un mūsu iespējām!

Iepirkšanās gaita

Šajā sadāļā mēs sniegsim nelielu informāciju par iepirkšanās procesu un piegādes noteikumiem. Esam maksimāli vienkāršojuši iepirkšanās gaitu, lai ietaupītu jūsu laiku.

1.darbība – iepirkšanās

Lapas kreisajā apakšējā malā parādīsies Jūsu pirkuma grozs ar izvēlētās preces skaitu un summu. Ja esat mainījis savu lēmumu, nospiežot sarkano krustiņu, varat izņemt preci no iepirkuma groza. Kad esat izvēlējies preci, nospiediet pogu „pasūtīt”. Parādīsies pirkuma grozs ar izvēlēto preci un summu. Zem iepirkuma groza aizpildiet anketu. Ar „*” apzīmētās ailītes jāaizpilda obligāti. Kad anketa aizpildīta, nospiediet pogu „pasūtīt”.

Tiklīdz mēs saņemsim Jūsu pasūtījumu uz e-pastu, mūsu darbinieks sazināsies ar jums un precizēs Jūsu pirkumu, tā piegādes laiku un vietu.

2.darbība – apmaksas kārtība

Preces apmaksu var veikt skaidrā naudā, saņemot preci mājās (tikai piegādēm Rīgā) vai iegādājoties to mūsu veikalā klātienē, vai arī ar pārskaitījumu,- mēs Jums nosūtīsim rēķinu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, kad rēķins būs apmaksāts, tajā pašā vai 2 dienu laikā (atkarībā no adreses) mēs piegādājam preci uz norādīto adresi.

3.darbība – preču piegāde

Visbiežākais iemesls problēmām, kas rodas, darbojoties ar tehniku, ir nepareiza tās ekspluatācija. Lai tas nenotiktu ar Jūsu nopirkto preci, to piegādājot, mēs varam to uzstādīt, kopīgi ar Jums iedarbināt, kā arī pastāstīsim par tās pareizu lietošanu un kopšanu.

Samaksa par piegādi ir atkarīga no preces vērtības un piegādes vietas. Piegāde Rīgas robežās: 10 Eur. Piegādi ārpus Rīgas parasti veic kurjerdienests un cena ir atkarīga no adreses un preces svara.

Piegādes termiņš: ja prece ir noliktavā,- tuvākajās dienās pēc tās pasūtīšanas. Gadījumā, kad prece noliktavā nav pieejama, to var pasūtīt.

4. Ja vēlaties preci iegādāties līzingā, tad mūsu sadarbības partneri ir Inserviss Credit un Aizdevums.lv

Ja Jums ir kādas neskaidrības vai jautājumi par preci vai mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, zvaniet pa tel. 67845794 vai arī rakstiet uz e-pastu info@sportsystems.lv