IMG_4103

Kopš 2001.gada konsultējam klientus piemērotāko trenažieru un fitnesa inventāra izvēlē. Piedāvājam profesionālos un mājas trenažierus, veicam trenažieru apkopi un servisu, plānojam trenažieru zāles un sniedzam konsultācijas. Esam aprīkojuši daudzas skolu, universitāšu, sporta klubu, viesnīcu un sporta haļļu trenažieru zāles Baltijas valstīs un Somijā.

Mūsu misija ir palīdzēt Jums sasniegt Jūsu fitnesa mērķus!

Mūsu vērtības, kuras klienti novērtē

Profesionalitāte: konsultēsim un ieteiksim tieši Jums piemērotāko trenažieri.

Pieredze: 18 gadu pieredze trenažieru un fitnesa inventāra tirdzniecībā.

Serviss: mūsu tehniskie speciālisti veiks tehniskās apkopes un profesionālu pirms un pēc-garantijas servisu.

Pieejamība – plašas noliktavas:  mūsu veikalā pirktie trenažieri ir pieejami uzreiz; pasūtītie trenažieri tiks piegādāti dažu dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas.

Pieejamas cenas un labs serviss

Izdevīgas cenas nodrošina uzņēmuma stratēģija iepirkt visu preču sortimentu tikai no ražotājiem, apejot starpniekus. Ar saviem piegādātājiem Bodycraft, Spirit, InsightATX, PX-Sport un Sportop strādājam, noslēdzot līgumus par ekskluzīvajām izplatīšanas tiesībām Latvijā un Baltijas valstīs, kas dod iespēju mūsu klientiem saņemt visaugstākās kvalitātes servisu un ražotāja garantijas.

BodyCraft

Trenažieru veikals trenazieri.com Sporta Sistēmas SIA ir ASV pazīstamā spēka trenažieru zīmola BODYCRAFT  oficiālais izplatītājs Latvijā, Igaunijā un Somijā.  BODYCRAFT trenažieri izceļas ar augstu kvalitāti un labi pārdomātu ergonomiku, kas kombinācijā ar saprātīgu cenu veido šobrīd labāko piedāvājumu tirgū savā produktu grupā.

SpiritLogoColor3wTagline-1

Amerikāņu kardiotehnikas ražotājs  SPIRIT ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē ar 30 gadu pieredzi trenažieru ražošanā. Jau vairāk kā 70 pasaules valstīs tiek izplatīti šī zīmola skrejceļi, velotrenažieri un eliptiskie trenažieri. Visur klientus piesaista SPIRIT kardiotrenažieru izcilais dizains un funkcionalitāte. Mūsu klienti var izvēlēties premium līmeņa kvalitāti, par cenu, ar kuru nespēj konkurēt citu atpazīstamu zīmolu izplatītāji.

Insight-logo

Kopš 2016. gada mēs sadarbojamies ar spēka trenažieru ražotāju INSIGHT, kuru produkcija plaši tiek pārstāvēta ASV fitnesa iekārtu tirgū. INSIGHT trenažieru kvalitāte ir augsti novērtēta un tādēļ daudzu pazīstamu zīmolu izplatītāji izvēlas iegādāties tieši INSIGHT produkciju un tālāk pārdot tos jau ar sava brenda zīmi Eiropas tirgū.

atx-logo

ATX ir Vācijas funkcionālā fitnesa inventāra ražotāja IFS-Sports zīmols, kas piedāvā augstākajiem kvalitātes standartiem un sertifikācijai atbilstošu svaru inventāru, kas piemērots profesionālu sportistu treniņiem. Sporta Sistēmas SIA uzsāka sadarbību ar IFS-Sports 2016.gadā un piedāvā arī citus šī uzņēmuma zīmolus – Megatec (profesionāliem treniņiem mājas apstākļos), Barbarian (profesionāliem treniņiem).

PX-SPORT LOGO

PX-SPORT ir  labi zināms hanteļu, svaru disku un stieņu ražotājs, kura produkcija atbilst augstiem kvalitātes standartiem un ir pilnībā sertificēta un piemērota visiem Eiropas standartiem. PX-Sport ražošanā izmanto tikai cilvēkam pilnībā nekaitīgas vielas. Sporta Sistēmas SIA ir ieguvusi ekskluzīvas PX-SPORT produkcijas izplatīšanas tiesības Baltijas valstīs.

Sportop

SPORTOP ir kardio trenažieru zīmols, ko izstrādājis ASV-Taivānas uzņēmums IVIVA. Šis zīmols piedāvā kvalitatīvas kardio iekārtas par pieejamām cenām vieglai komerciālai lietošanai un lietošanai mājās. Sporta Sistēmas SIA ir oficiālie SPORTOP zīmola izplatītāji Latvijā kopš 2009.gada.